برای فعال کردن بزرگنمایی کلیک کنید
بارگذاری...
ما هیچ نتیجه ای پیدا نکردیم
نقشه باز
چشم انداز نقشه راه ماهواره ترکیبی زمین موقعیت من تمام صفحه قبل بعد

0 تومان به 1,000,000,000,000 تومان

تنظیمات جستجوی بیشتر
نتیجه : 0 مورد نمایش نتایج
نتایج جستجوی شما

اثاث کشی در کرونا

ارسال شده توسط مدیریت فایل ها بر 1400-10-22
0

 

 

در میان ممنوعیت های سفر، دستورات گسترده در خانه ماندن و دستورات فاصله گذاری اجتماعی، به وجود امدن سویه های جدید از این بیماری،‌نگرانی از ابتلا و هر چیزی که می تواند به بیماری کرونا مربوط باشد،‌ فضایی را به وجود اورده است که ما دیگر آن انسان های قدیمی نیستیم و خودمراقبتی چندبرابری را نسبت قبل داریم. احتمالا برای بسیاری از افرادی که اجازه نشیت هستند این اتفاق می افتد که بنا به دلایل مختلفی مجبور به ترک منزل خود هستند و از همین رو دغدغه جدیدی نیز اضافه شده است و آن هم ابتلا به بیماری کرونا طی اثاث کشی و رفت و آمدهای افراد مختلف به خانه یا ویلاست که ممکن است هر کدام از این افراد عامل انتقال این بیماری باشند. در این محتوا به ارایه چند راهکار برای انجام یک اثاث کشی ایمن پرداخته شده است.

اثاث کشی با شرایط بهداشتی

 • با توجه به انجام واکسیناسیون کمی از نگرانی از کرونا کاهش یافته است اما به هر حال خطر ابتلا همچنان پابرجاست. اگرچه خدمات جابجایی را به عنوان “ضروری و با رعایت پروتکلهای بهداشتی ” تعیین شده اند و بنابراین هنوز هم قادر به فعالیت هستند، بسیاری از شرکت های کوچکتر ساعات کاری را کاهش داده اند یا به طور کلی فعالیت خود را متوقف کرده اند اگر به کمک نیاز دارید، تکالیف خود را در شرکت های فعال در منطقه خود انجام دهید. تماس بگیرید تا در مورد روش های بهداشتی بپرسید، اینکه آیا جابجایی ها لوازم لازم (مانند ماسک، دستکش و چکمه) را دارند یا خیر، و تأیید کنید که در صورت نیاز به تغییر برنامه های خود، سیاست لغو منطقی وجود دارد.
 • تماس را به حداقل برسانید: اگر با یک شرکت حمل‌ونقل کار می‌کنید، سعی کنید تا جایی که ممکن است تماسی برقرار نشود و همه کارها از طریق نرم افزارهای ارتباطی و بانکی انجام شود. به دلایل واضح از دست دادن چشم پوشی کنید. یک لبخند و یک انعام سخاوتمندانه گزینه مناسبی برای ادای احترام شمکا به کارگران باشد.
 • اقدامات بهداشتی اضافی را رعایت کنید: از ماسک، دستکش و چکمه استفاده کنید. اگر یک شرکت جابجایی استخدام می کنید، آنها احتمالاً لوازم مشابهی را برای کارگران خود خواهند آورد، اما در نظر داشته باشید که محصولات بهداشتی اضافی در دسترس داشته باشید. اجسام و سطوحی که اغلب لمس می شوند را ضد عفونی کنید و به دستگیره ها و دستگیره های درب توجه ویژه ای داشته باشید. صابون و دستمال کاغذی را در کنار سینک و ضدعفونی کننده دست کنار درها قرار دهید.
 • جعبه‌های جدید بخرید: مشخص شده است که ویروس کرونا تا 24 ساعت روی مقوا زنده می‌ماند، بنابراین ممکن است زمان آن نباشد که لوازم متحرک مستعمل را از فروشگاه‌هایی که آنها را بازیافت می‌کنند، تهیه کنید. همچنین می توانید از جعبه هایی که از قبل در خانه خود دارید استفاده کنید.
 • اثاث کشی با شرایط بهداشتی 

اسباب کشی با شرایط بهداشتی

شفاف و انعطاف پذیر باشید.: قبل از حرکت خود، با همسایگان خود تماس بگیرید – به خصوص اگر در یک ساختمان آپارتمانی زندگی می کنید – و تاریخ و ساعتی را که قصد دارید نقل مکان کنید، به اشتراک بگذارید. این به همه افرادی که در مجاورت شما هستند این فرصت را می دهد تا از تماس غیرضروری خودداری کنند و به شما اطلاع دهند که آیا زمان بندی شما مشکلی دارد یا خیر. اگر شما یا یکی از اعضای خانواده علائم ویروس کرونا را تجربه می کنید، برنامه های حرکتی خود را به تعویق بیندازید. اگرچه برنامه ریزی مجدد دردسرساز است، اما سلامت و ایمنی جامعه حرف اول را می زند.

در صورتی که مشاهده کریید که یکی از عوامل اثاث کشی علایم شبیه به آن چه مربوط به کرونا است را دارا هتند،‌حتما به دفتر باربری تماس بگیرید و این موضوع را اطلاع دهید،‌زیرا در غیر این صورت امکان ابتلا افراد خانواد و ورود بیماری به خانه بر اثر تماس دست به وسایل و نفس کشیدن حتمی است.

به نیازمندان کمک کنید و بار خود را سبک کنید: افراد نیازمند بسیاری وجود دارند که می توان با اهدای وسایل غیرضروری ضمن انجام کار خیریه،‌ بخشی از بار خود را سبک نمایید.. از آنجایی که COVID-19 مجبور به تعطیلی مدارس، تعطیلی آشپزخانه و افزایش اخراج کارکنان،‌کسادی کار بسیاری از افراد روزمرد شده است، نیاز به انجام چنینی کارهایی به شدت می تواند تاثیرگذار باشد.  جابجایی بدون توجه به هر چیزی کار سختی است، و به ویژه در حال حاضر چالش برانگیز است. اما با انجام اقدامات احتیاطی اضافی، می توانید – و خواهید کرد – از این مانع عبور کنید.

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 • جستجوی پیشرفته

  0 تومان به 1,000,000,000,000 تومان

  تنظیمات جستجوی بیشتر
 • لیست های ما

مقایسه لیست ها