برای فعال کردن بزرگنمایی کلیک کنید
بارگذاری...
ما هیچ نتیجه ای پیدا نکردیم
نقشه باز
چشم انداز نقشه راه ماهواره ترکیبی زمین موقعیت من تمام صفحه قبل بعد

0 تومان به 1,000,000,000,000 تومان

تنظیمات جستجوی بیشتر
نتیجه : 0 مورد نمایش نتایج
نتایج جستجوی شما

جاذبه های دیدنی چابکسر

ارسال شده توسط مدیریت فایل ها بر 1400-11-20
0

 

برای کسانی که اهل سفر هستند و یا می خواهند به جاهای جدیدی سفر نمایند، برای کسای که دوست دارند تا در بخش های شمالی ایران مکان های مختلفی را برای خرید ویلا مورد بررسی قرار دهند خواندن محتوا جاذبه های دیدنی چابکسر حتما تویه می شود. زیرا آشنایی با یک منطقه این امکان را به فرد می دهد تا با بررسی زیرساخت های شهر، امکانات، جمعیت و میزان ورودی و خروجی مسافران به این شهر در زمان های مختلف سال را مورد بررسی قرار دهید و بتواند تصمیمی بهتری را برای جایابی و خرید ملک به دست بیاورد. در این محتوا به بررسی جاهای دیدنی این شهر زیبا در استان گیلان خواهیم پرداخت.

چابکسر کجاست؟

یکی از زیباترین مناطق در استان گیلان است که تلفیقی از جنگل و دریا را در کنار هم قرار داده است و سفر به این منطقه، جزو اتفاقات خاص زندگی هر مسافری خواهد بود. این منطقه از نظر موقعیت جغرافیایی تا رامسر ۱۳ کیلومتر و تا رشت ۱۰۳ کیلومتر فاصله دارد. برای زسیدن به این منطقه اگر جاده چالوس را انتخاب می کنید، بعد از رسیدن به چالوس و پشت سر گذاشتن تنکابن و رامسر، به راحتی به مقصد می رسیم که زمانی بین 5 تا 5 ساعت و نیم را زمان می برد.   از مسیر رشت نیز همین مدت زمان طول می کشد و با ورود به اتوبان تهران – کرج،قزوین،‌ منجیل و رودبار، که تنها کافی است تا  با پشت سر کذاشتن  لاهیجان، لنگرود و کلاچای به مقصد برسید. از مهم ترین ویژگی های این منطقه نزدکی آن جا به رامسر است که دسترسی و تامین نیازهای مختلف را در این منطقه تسریع بخشیده است.

دیدن منطقه منطقه دیدنی جنگلسرا در دل چابکسر را فراموش نکنید و به نوعی می توان گفت که سفر را از این منطقه شروع نمایید.  در ۵ کیلومتری مرکز شهر روستای فکجور واقه شده است که با داشتن تابلوی راهنمای چشمه دمکش می توان به این منطقه وارد شد. شنیدن صدای آرامشبخش آب حس خوبی را در محیط آن منطقه به انسان منتقل می کند. اما ویژگی اصلی این منطقه به گردآبهای چشمه ای آن است، به این صورت که این منطقه همیشه آب ندارد و هر چند وقت یک بار چشمه شروع به قلقل کردن و جاری شدن آب می نماید که البته به شانس افراد واقعا بستگی دارد! کسی هم نمی‌داند چرا آب چشمه قطع و وصل می‌شود یا زمان شروع جاری شدن آب کی است. البته اگر آبی در چشمه نبود، می‌توان روی تخت‌های آن حوالی نشست و در انتظار این اتفاق بود.

جاذبه های دیدنی چابکسر

مکان های دیدنی چابکسر

لیمه سرا

اگر تمایل به دیدن جنگل و دریا با هم دارید پس حتما به این منطقه بروید. پس از دور زدن از آخرین میدان چابکسر در جاده کناره، جاده‌ای فرعی می‌بینیم که سربالایی به‌سمت روستای لیمه‌سرا می‌رود. آخر مسیر خاکی می‌شود، پس از طی این مسیر منناظری می بینید که تلفیق دریا و جنگل است.

سرولات

روستای سرولات از دیگر جاهای دیدنی چابکسر است که از سمت جنوب شهر با ۳ کیلومتر رانندگی  بعد از روستای لیمه‌سرا، می توان به این منطقه رسید که حدودا۱۰ دقیقه طول می کشد. این منطقه دارای مکان های تفریحی و اقامتی مختلفی است که می توان به آن ها مراجعه نمود.  رستوران های مختلفی در این منطقه وجود دارند که می توان با پرسیدن از اهالی، یکی از بهترین ها را انتخاب نمود.  کباب ترش یا مرغ شکم‌پر گزینه های جذابی برای حضور در این منطقه به شمار می روند!

رستوران های سرولات

برگزاری پیک نیک، استفاده از رستوران های محلی، پیاده‌روی و طبیعت‌گردی. کوهنوردی و جنگل‌نوردی هستند و از لابه‌لای درخت‌ها خودشان را به روستاهای دیگر می‌رسانند. قدم زدن در مه و … هر چیزی که شاید به فکرتان هم نرسد در این منطقه فراهم است اما لازک است تا با در نظر گرفتن شرایط و محیط های طبیعی، بهترین تفریحاتی که دوست دارید تا امتحان نمایید را در برنامه خود قرار دهید.

ساحل قاسم‌آباد
از دیگر مکان های مناسب برای افرادی که اهل ورزش و تفریح‌های آبی هستند به شمار می رود. در این منطقه امکان اسکی روی آب، پاراسل، شاتل، قایق‌سواری و موتور چهارچرخ فراهم شده است و فرصت مناسبی برای لذت بردن و خالی کردن هیجانات در دل طبیعت است.

اوشیان
از دیگر روستاهای توریستی چابکسر، اوشیان است که ۱۰ دقیقه با مرکز شهر فاصله دارد. این منطقه زیبایی های منحصر به فردی دارد که واقعا چشم هر بیننده ای را به خود جلب می نماید و کلمات قدرت انتقال این زیبا را ندارند. فقط باید در این روستا قدم زد و دید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • جستجوی پیشرفته

    0 تومان به 1,000,000,000,000 تومان

    تنظیمات جستجوی بیشتر
  • لیست های ما

مقایسه لیست ها