برای فعال کردن بزرگنمایی کلیک کنید
بارگذاری...
ما هیچ نتیجه ای پیدا نکردیم
نقشه باز
چشم انداز نقشه راه ماهواره ترکیبی زمین موقعیت من تمام صفحه قبل بعد

0 تومان به 1,000,000,000,000 تومان

تنظیمات جستجوی بیشتر
نتیجه : 0 مورد نمایش نتایج
نتایج جستجوی شما

تمیز کردن ویلا

ارسال شده توسط مدیریت فایل ها بر 1400-10-30
0

بهار زمان مناسبی برای باز کردن پنجره های خانه و تمیز کردن خانه هاست، اما دلیلی وجود ندارد که زمان بیشتری را برای این کار صرف کنید. در این محتوا به نکات مختلفی درباره تمیز کردن ویلا پرداخته می شود. از این رو باید قبل از شروع به کار به نکات مختلفی توجه شود. با توجه به این موضوع که تمیز کردن خانه جزوی از رسوم سال جدید ایرانی است یهتر است تا وقت داریم از همین الان به فکر این موضوع باشیم. مهمترین عاملی که سبب می شود تا به همه برنامه های خود برسیم و از خانه ای تمیز و زیبا و بهار لذت ببریم، داشتن برنامه ریزی مناسب و توجه به این موضوع که دقیقا قرار است چه تغییراتی را در خانه و ویلا به وجود بیاوریم، اولین نقطه شروع برای تمیز کردن است. با این محتوا همراه ما باشید و امسال، برنامه ریزی های تمیزکاری را به این شکل مدیریت نمایید.

نظافت ویلا

در این قسمت کارهای مهمی که باید انجام شود را در قالب چند مورد از هم جدا نموده و مراحل انجام نظافت خانه ویلایی را در چند مورد توضیح داده شده است:

  • برنامه داشته باشید

وقتی صحبت از نظافت بهاره می شود، بهترین رویکرد یک رویکرد سازمان یافته است. توصیه می‌کنم برنامه‌ای داشته باشید که شامل طرح کلی از مناطقی است که قصد تمیز کردن آن را دارید، برنامه‌ای با زمان در نظر گرفته شده برای انجام آن کار (برای شما و اعضای خانواده)، و همچنین فهرستی از محصولات، ابزارها و حتی تکنیک‌های تمیز کردن آماده داشته باشید. پیشنهاد می شود تا از بلاگرنویس هایی که درباره تکنیک های تمیزکاری و زیباسازی خانه فعالیت دارند نیز کمک بگیرید.

  • لوازم مناسب را انتخاب کنید

هنگامی که برنامه نظافت بهاره خود را تهیه می کنید، موجودی وسایلی را که برای شروع نظافت نیاز دارید جمع آوری کنید. هنگامی که متوجه شدید به چه چیزی نیاز دارید، مطمئن شوید که مؤثرترین و قدرتمندترین لوازم تمیز کردن را انتخاب کرده اید تا محصول بیشتر کار را انجام دهد نه شما.

  • اتاق به اتاق تمیز کنید

وقتی از اتاقی به اتاق دیگر می‌روید تا کارهای مختلف را انجام دهید، احساس غرق شدن و کلافگی از حجم بالای کارها شکار را خسته و ناامید ننماید. انتخاب کنید که هر بار یک اتاق را هدف قرار دهید تا بتوانید نتایج بهره وری خود را سریع ببینید و ناامید نشوید.

  • هوشمندانه‌تر کار کنید، نه سخت‌تر

بیش از حد لازم به اصطلاح ((بشور و بساب)) نکنید. مراحل ساده ای مانند خیس کردن قابلمه ها و تابه ها قبل از شستشو، صبر کردن بعد از ریختن مواد شوینده بر روی سطوح مختلف و استفاده از تنظیمات خود تمیز شونده در برخی از دستگاه ها مانند فر، می تواند در زمان شما صرفه جویی کند.

نظافت ویلا

تمیزکاری ویلا

وسایل نظافتی خود را تمیز کنید

آیا می دانستید وسایل نظافتی شما، مانند اسفنج یا پارچه های میکروفیبر، به احتمال زیاد کثیف ترین وسایل خانه شما هستند؟ ناگفته نماند که نمی توانید خانه خود را به طور موثر با وسایل کثیف تمیز کنید. پس حتما اسفنج ها یا سایر وسایل تمیز کننده را در مخلوطی از یک قسمت سفید کننده و نه قسمت آب به مدت 30 ثانیه ضد عفونی کنید و دوباره دست به کار شوید. حواستان باشد که استفاده از دستکش فراموش نشود تا دستان زیباتری را برای شبهای عید داشته باشید! همچنین فراموش نکنید که وسایل مختلفی در خانه‌ها وجود دارد که اغلب فراموش می‌کنیم مرتب آن‌ها را تمیز کنیم. در میان اقلام فراموش شده، تمیز کردن پشت اجاق گاز، فن های حمام، کویل های یخچال و پوشش پنجره ها را توصیه می کند.

بر نقاط اصلی تمرکز کنید

نظافت بهاره می تواند کار بزرگی باشد (مخصوصاً بسته به اندازه خانه شما)، بنابراین Maker پیشنهاد می کند روی MIA ها یا مهمترین مناطق تمرکز کنید. هنگامی که تصمیم می گیرید کدام منطقه را انتخاب کنید، به برجسته ترین آنها فکر کنید، مانند اتاق نشیمن یا دفتر کار.

از شلوغی خلاص شوید

اگر در وسایل خود دفن شده باشید، هرگز نمی توانید واقعاً خانه ای تمیز و مرتب داشته باشید. هنگام تمیز کردن وسایل خود، قانون 20/80 را به خاطر بسپارید: فقط 20 درصد از اقلامی که ما در اختیار داریم واقعاً مهم هستند – بنابراین 80 درصد از وسایل ما مانع ایجاد می شوند. اهدا به خیریه ها، فرستادن به انباری دو راه حل مناسب برای شما هستند.

راه هایی را برای کارآمدتر شدن در آینده بیابید

در حالی که در حال تمیز کردن و سازماندهی خانه خود هستید، به همه چیزهایی که اغلب می‌بینید توجه داشته باشید. برای مثال، اگر متوجه می‌شوید که بیشتر شلوغی‌های شما کاغذ است، بهترین راه‌ها را برای بدون کاغذ کردن در طول سال بیابید و به فمر پایین آوردن هزینه هایی که برای کاغذ صرف کرده با جایگزینی با استفاده از وسایل دیجیتالی باشید

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • جستجوی پیشرفته

    0 تومان به 1,000,000,000,000 تومان

    تنظیمات جستجوی بیشتر
  • لیست های ما

مقایسه لیست ها