برای فعال کردن بزرگنمایی کلیک کنید
بارگذاری...
ما هیچ نتیجه ای پیدا نکردیم
نقشه باز
چشم انداز نقشه راه ماهواره ترکیبی زمین موقعیت من تمام صفحه قبل بعد

0 تومان به 1,000,000,000,000 تومان

تنظیمات جستجوی بیشتر
نتیجه : 0 مورد نمایش نتایج
نتایج جستجوی شما

گودال آتش چیست؟

ارسال شده توسط مدیریت فایل ها بر 1400-10-15
0

 

 

گودال های آتش می توانند محیطی لذت بخش برای حیاط خلوت یا بخش حیاط ویلا فراهم کنند، و این عنصر کلیدی در بازسازی تجربه ای شبیه به آتشی است که در کمپ ها درست می کنیم. با توجه به اتفاقات زیادی که در حال حاضر در جهان می گذرد، یافتن راحتی در منطقه خانه خود در چنین مواقعی اهمیت بیشتری دارد. اما شاید هنوز برخی نمی دانند که گودال های آتش به طور کلی چگونه کار می کنند. داشتن یک گودال آتش‌سوزی چیز فوق‌العاده‌ای است زیرا می‌توان مدل‌های کوچک‌تری را انتخاب کنید که هر چقدر هم که کوچک باشد می‌توانند در حیاط خلوت شما جای بگیرند. یا می‌توانید خودتان با ایده هایی که در اجرای آن دارید، گودال های زیبا و کاربردی درست نمایید. فایر پیت یا همان گودال های آتشی فرصت مناسبی را برای دورهم بودن و لذت بردن از خانه را به همراه دارد و در صورتی که کاربردی طراحی شده باشند، می توان بر روی ان با قرار دادن صفحه های گریل غذا درست کرد.

fire pit چیست؟

هنگامی که تصمیم می گیرید یک شب خوب را بیرون از خانه یا در کنار دوستان و خانواده داشته باشید، چاله های آتش می توانند شما را گرم نگه دارند. به سادگی با ایستادن در مقابل آتش باز، می توانید حتی با سردتر شدن شب ها در فضای باز بمانید. برای بختن کباب نیز می توان از آتشدان استفاده کرد، مخصوصاً اگر یک شومینه فلزی مخصوص دارای توری و سیخ کبابی تهیه نمایید. اگر زمانی نیاز دارید که خاکستر را برای استفاده به عنوان مواد مغذی باغچه، تمیز کردن مسیر خود، یا استفاده از آن برای اهداف دیگری که از خاکستر استفاده می شود، بسازید، یک گودال آتش گزینه ای عالی عالی برای تولید مقادیر بالاتر خاکستر است. با این حال، برای این منظور به یک گودال آتش سوزی چوب نیاز دارید. هنگامی که می‌خواهید از نور سنتی فضای باز که مدت‌ها از آن استفاده می‌کردید جابجا شوید، چاله‌های آتش می‌توانند به عنوان منبع نور محیطی نیز عمل کنند. در حالی که نوری که از آن آتش سوزان می‌آید درخشان‌ترین نیست. برای درست کردن آتش می توان از راه های مختلفی این کار را انجام داد و سوخت مورد نیاز این گودال ها را تامین نمود.

انواع فایر پیت

 •  چوب
  چاله‌های آتش‌ چوب اساساً برای استفاده خانگی هستند، البته تا زمانی که در فاصله ایمن از ساختار خانه باشند. آن‌ها به شما احساس واقعی گوش دادن به ترکیدن چوب در داخل آتش‌دان را می‌دهند و آن رایحه بی‌نظیر چوب سوخته را حس می‌کنید که ما را به یاد بو دادن گل ختمی در مقابل آتش در دوران کودکی می‌اندازد. اما چاله‌های آتش‌سوزی هیزمی بیش از یک سبک واحد وجود دارند. برخی از آنها را می توان برای کباب کردن و پخت و پز استفاده کرد و دارای توری گریل است که روی سیخ های در حال سوختن قرار می گیرد. برخی از چاله‌های آتش‌سوزی چوبی درست مانند یک شومینه داخلی هستند، فقط با طرح‌های کمی تغییر یافته‌اند تا بهتر با نیازهای فضای باز سازگار شوند. سایر چاله‌های آتش‌سوزی چوبی از آجر یا سنگ ساخته شده‌اند، و برخی در واقع ترجیح می‌دهند یکی از این چاله‌ها را به عنوان بخشی از پروژه‌های بازسازی خانه خود مورد استفاده قرار دهند.
 • پروپان
  چاله‌های آتش‌نشانی پروپان احتمالاً راحت‌ترین نوع هستند و اغلب به انتخاب شماره یک برای بسیاری از صاحبان خانه تبدیل می‌شوند. به جای نیاز به مواد خام مانند چوب، این آتش سوزی ها از قدرت پروپان برای ایجاد آتش استفاده می کنند. گودال آتش در حیاط خلوت مدرن با مبلمان پاسیو. چاله های آتش با سوخت پروپان نیز انواع مختلفی دارند. برخی از آنها قابل حمل هستند و برای جابجایی در حیاط شما طراحی شده اند، زیرا اکثر آنها دارای چرخ هستند و به راحتی حمل می شوند. سایر چاله های آتش پروپان با کاسه مسی ساخته می شوند، زیرا مس یکی از موادی است که به دلیل نقطه ذوب بالا در برابر حرارت بسیار مقاوم است. با این حال، توجه داشته باشید که چاله های آتش کاسه مسی نیز گران ترین گزینه هستند. همچنین می‌توانید یک میز آتش‌  را انتخاب کنید که در مقایسه با مدل‌های دیگر ایمن‌تر باشد، زیرا به دلیل تاقچه بزرگ آن کودکان را از شعله‌های آتش دور نگه می‌دارد. لبه ای که در مدل میزی شکل گودال آتش طراحی شده است، می تواند بخش مناسبی برای قسمت پذیرایی و گرم نگه داشتن نوشیدنی های گرم باشد.
 • ژل
  سومین نوع رایج از چاله های آتش سوزی آنهایی هستند که با ژل سوخت می شوند. مزیت اصلی گودال آتش سوزی ژل این است که خود آتش بویی تولید نمی کند و به دلیل تمیزی ژل بدون دود است. معمولاً مدل از این گودال های وجود دارند. مدل اول با استفاده از سوخت های ژلی، می توان آن ها را روشن نمود و با شارژ کردن آن ها، همواره از گرمای ان استفاده کرد. مدل دوم این گودال ها با گاز کار می کنند و می توان به شکل محرک و یا ثابت و با روشن نمودن آن ها مانند شومینه از آن ها استفاده کرد.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 • جستجوی پیشرفته

  0 تومان به 1,000,000,000,000 تومان

  تنظیمات جستجوی بیشتر
 • لیست های ما

مقایسه لیست ها