برای فعال کردن بزرگنمایی کلیک کنید
بارگذاری...
ما هیچ نتیجه ای پیدا نکردیم
نقشه باز
چشم انداز نقشه راه ماهواره ترکیبی زمین موقعیت من تمام صفحه قبل بعد

0 تومان به 1,000,000,000,000 تومان

تنظیمات جستجوی بیشتر
نتیجه : 0 مورد نمایش نتایج
نتایج جستجوی شما

شادابی فضای خانه

ارسال شده توسط مدیریت فایل ها بر 1400-10-27
0

پرده ها را باز کنید، اجازه دهید نسیم وارد شود و نور طبیعی دکوراسیون خانه را روشن نماید. با فرارسیدن فصل بهار، یک حس تجدید و میل به تمیز کردن، سازماندهی و طراوت ایجاد می شود – به خصوص اگر زمان زیادی را در خانه سپری می کنید. ابزارهای خلاقانه خود را به چرخش درآورید و فضای خود را به شکلی جذاب و دوست داشتنی درآورید. تعجب خواهید کرد که چگونه چند تغییر ساده می تواند یک چشم انداز کاملاً جدید به شما بدهد. در ادامه این محتوا به 5 روش بسیار ساده و کاربردی برای بهبود و تازه نمودن هوای داخل خانه اشاره خواهد شد. این روش ها عموما ارزان بوده و اجرای آن ها نیز راحت است. استفاده از این روش ها برای هر ویلا، خانه و آپارتمانی ممکن است و همین موضوع می تواند این مقاله را به یک راهنمای کالا کاربردی تبدیل نماید. از آن جایی که بسیاری از زمان خود را در ویلا و یا خانه هستیم، لازم است تا این محیط را برای خودمان دلپذیر نماییم که یکی از بهترین راهکارها، استفاده از عناصر طبیعی برای تازه نمودن هوای محیط است.

بهترین روش تصفیه هوای خانه

1. نور طبیعی را در آغوش بگیرید
حس پنجره ها را با آینه های بزرگ ایجاد کنید. روزهای گرمتر، آفتاب بیشتری می آید، بنابراین پرده ها را باز کنید و در نور طبیعی غرق شوید. به جای روشن کردن چراغ‌های خود در صبح، پرده‌ها را کنار بزنید و اجازه دهید نور خورشید راه را روشن کند. عمل ساده باز کردن پنجره ها می تواند به بهبود خلق و خوی شما کمک کند و در قبض برق خود نیز اندکی صرفه جویی کنید. پنجره های زیادی ندارید؟ با استفاده از آینه های بزرگ برای انعکاس نور و روشن کردن اتاق خود آن را جعل کنید. آینه‌ها همچنین توهم فضای بزرگ‌تری را ایجاد می‌کنند و باعث می‌شوند خانه شما روشن‌تر، بزرگ‌تر و شفاف‌تر شود.

2. مبلمان خود را تمیز کنید
تمام مبلمان سفید، حال و هوای بهاری را در اتاق نشیمن ایجاد می کنند. بهار زمان مناسبی برای پوشاندن تمام لباس های سبک تر و خنک تر است – و این در مورد مبلمان نیز صدق می کند. یک کاناپه سفید، بژ یا خاکستری روشن بهترین نقطه خانه جاگذاری نمایید. صندلی‌های سبک را تنظیم کنید که نور را منعکس کند و از گرم شدن بیش از حد شما جلوگیری نماید. در صورت تمایل، می‌توان این قطعات را در تمام طول سال نگه نمود تا خاطرات بهاری را زنده کنید و از بلوز زمستانی زمانی که آسمان خاکستری است جلوگیری کنید. اگر نمی‌خواهید به مبلمان سفید متعهد شوید، روی روکش‌هایی سرمایه‌گذاری کنید که می‌توانید به‌صورت فصلی از آن‌ها استفاده کنید و پس از بازگشت دمای سردتر، آن‌ها را بردارید.

3. اجازه دهید طبیعت راهنمای شما باشد
حصیری ها و بافته ها موادی هستند که در بهار و تا تابستان کار می کنند. مواد طبیعی سبک وزن را در دکوراسیون خود بگنجانید – به سبدهای حصیری، بافته شده، دانه های چوبی سبک و پرده های پنبه ای فکر کنید. آن را مطبوع و سبک نگه دارید و به طبیعت تکیه کنید تا به شما الهام بخشد. پتوهای سنگین را برای پرتاب های تابستانی کنار بگذارید و وسایل دکوری سنگین و تیره را به نفع سبدهای بافته شده با لوازم رنگارنگ یا الهام گرفته از طبیعت کنار بگذارید. با افزودن مواد خاکی به خانه خود، طبیعت را در داخل و خارج برای حسی تازه و تازه فرا می گیرید.

شادابی فضای خانه

اهمیت تصفیه هوای خانه

4. از رنگ های در وسایل مختلف استفاده نمایید
بهار زمان مناسبی برای کنار گذاشتن تمام سیاه‌ها و خاکستری‌های بداخلاق زمستان است و آنها را با چیزی کمی شادتر مبادله می‌کند. نارنجی، صورتی، زرد، بنفش، آبی و سبز همه رنگ هایی هستند که بهار و آفتاب را به یاد می آورند. رنگ مورد علاقه خود را از رنگین کمان انتخاب کنید و با آن بدوید. چند بالش پرتابی هلویی، شمع‌های سبز فنری یا کاسه‌های تزئینی سفالی را امتحان کنید. از آویزهای زیبا استفاده نمایید. تعجب خواهید کرد که وقتی توسط دریایی از سایه های زیبا احاطه می شوید، چه میزان بر خلق و خوی شما تاثیر مثبت می گذارد.

5. سبز شوید و نفس عمیق بکشید
افزودن گیاهان گلدانی، دسته‌های گل و باغچه‌های گیاهی به خانه‌تان راهی عالی برای وارد کردن فضای باز است. آنها نه تنها نقاط کانونی زیبایی را ایجاد می‌کنند و خلق و خوی شما را بهبود می‌بخشند، بلکه اکسیژن کمی نیز منتشر می‌کنند – پس عمیق نفس بکشید.برای شکوفه های زیبا و ارزان به بازار کشاورزان محلی خود بروید یا گیاهان را در گلدان های طاقچه پرورش دهید. و برای تمام آن شست‌های سیاه رنگ، گیاهان مصنوعی همچنان ظاهر سبز تازه‌ای خواهند داشت، اما بدون هیچ زحمتی و نگهداری. چند اتاق در خانه خود را خوشبو کنید یا کل فضای خود را بازسازی کنید، مراحل آسانی وجود دارد که می توانید برای آماده سازی خانه خود برای بهار آماده کنید. با صرف زمان برای جوان‌سازی فضا و ذهنیت‌تان، به خود یک چشم‌انداز جدید و دیدگاهی تازه بدهید. از ترکیب رنگ ها گرفته تا نگاه کردن به طبیعت برای الهام گرفتن، می توانید خانه خود را کاملاً به فضایی آفتابی، روشن و مطبوع تبدیل نمایید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • جستجوی پیشرفته

    0 تومان به 1,000,000,000,000 تومان

    تنظیمات جستجوی بیشتر
  • لیست های ما

مقایسه لیست ها