0 تومان به 1,000,000,000,000 تومان

تنظیمات جستجوی بیشتر
نتیجه : 0 مورد نمایش نتایج
نتایج جستجوی شما

مشارکت در ساخت

آشنایی با مشارکت در ساخت

افزایش سرمایه، گرانی متریال ها و مصالح ساختمانی، عدم دسترسی به معماران و مهندسان ساختمانی از جمله مهم ترین دلایلی است که سبب شده تا مالکان زمین های مسکونی، سرمایه داران و بسیاری از افراد به دنبال مشارکت در ساخت واحد های مسکونی و ویلایی روی آورند. از سمت دیگر، با وجود شرایط اقتصادی حاکم در کشور و وجود دلالان، سوداگران و کلاهبرداران اقدام به مشارکت در ساخت و ساز با مشکلات متعددی روبرو شده است.

همین عوامل در کنار یکدگیر سبب شده تا ویلا آرکو به عنوان یکی از بزرگترین گروه های املاکی و عمرانی در ایران به ویژه در شمال کشور اقدام به ایجاد محیطی کرده است تا بتواند در آن با خیالی آسوده و در چارچوب قانونی به مشارکت در ساخت پرداخت. همین گروه ویژه خود نیز اقدام به عقد قرارداد های همکاری به صورت های مختلف را در سیاست های کاری خود قرار داده است.

لازم به ذکر که در گروه مشاوران آرکو با توجه به رزومه درخشان، سابقه فعالیت بیش از ده سال و بسیاری از موارد دیگر، موجب شده تا تولید کنندگان و وارد کنندگان مصالح ساختمانی، همکاری خود با این گروه عمرانی حفظ و از تامین محصولات مورد نیاز کوتاهی نکرده اند. از این رو تمام پروزه هایی که به وسیله ویلا آرکو طراحی و در حال اجرا هستند با همان سرعت اولیه و با تمام توان ادامه پیدا کرده و هیچ توقفی در اجرای آن ها وجود نخواهد داشت. همین موضوع را می توان یکی از اصلی ترین دلایل موفقیت این گروه عمرانی و ساختمانی در ایران دانست. مایه سربلندی ویلاآرکو است که اعلام دارد در تمامی پروژه های ساختمانی به ویژه ساخت ویلا در شمال، خرید و فروش ویلا در شمال ، پیمانکاری شهرک های مسکونی و موارد بسیار متعدد دیگر به صورت مشارکت در ساخت حضور خواهد داشت.

مشارک در ساخت ویلا در شمال

این گروه با در اختیار گرفتن برترین کادر کشوری از جمله متخصصان معماری و عمرانی، بهترین طراحان و همچنین طراحان دکوراسیون داخلی و نمای ساختمان اقدام به ارائه خدمات متنوع به عزیزان در سراسر استان های شمالی کشور خواهد داشت. این خدمات در دامنه فعالیت هایی از جمله نوشهر، تنکابن، خزرشهر، رویان، کجور و کلاردشت و بسیاری از مناطق و شهرستان های دیگر صورت خواهد گرفت. همچنین این گروه در حوزه های مختلفی از جمله خرید و فروش ویلا در شمال کشور ، آپارتمان، واحد های اداری و مسکونی، زمین های خاص و زمین های ساحلی حضور خواهد داشت.

می توان با مراجعه به بخش های مختلف وب سایت، لیست واحد های آپارتمانی مختلف، زمین های خاص، انواع ویلا های جنگلی و ساحلی را مشاهده و بهترین انتخاب را با توجه به بودجه رقم زد. از سمت دیگر کارشناسان مربوطه در ویلا آرکو به صورت تمام وقت آماده پاسخگویی به پرسش ها و نیاز های خریداران، مالکان، سرمایه گذاران و افراد دیگر خواهد بود.

هم وطنان عزیز می توانند با مراجعه به بخش تماس با ما و برقراری ارتباط با کارشناسان مربوطه از مشاوره آن ها بهره مند شده و از هدر رفت هزینه ها و وقت خود جلوگیری نمایند.

  • جستجوی پیشرفته

    0 تومان به 1,000,000,000,000 تومان

    تنظیمات جستجوی بیشتر
  • لیست های ما

مقایسه لیست ها