0 تومان به 1,000,000,000,000 تومان

تنظیمات جستجوی بیشتر
نتیجه : 0 مورد نمایش نتایج
نتایج جستجوی شما

پیمانکاری شهرک های مسکونی

با توجه به میزان رشد جامعه و نیاز های آن به مسکن، شهرداری ها، ادارات و بسیاری از مراکز اقدام به تاسیس پروژه های مسکونی به ویژه شهرک های مسکونی در سراسر ایران کرده اند. یکی از مواردی که در هنگام اجرایی این پروژه ها باید مورد توجه قرار گیرد، عقد قرارداد همکاری با یک پیمانکار متعهد، متخصص و دارای رزومه است که علاوه بر حفظ قیمت های پایین خانه های این شهرک ها، از بهترین متریال ها، مواد و مصالح و نقشه های لازم استفاده کند.

ویلا آرکو به عنوان یکی از  بزرگترین گروه فعال در حوزه عمران و شهرسازی در شمال کشور با سربلندی اعلام می دارد که آمادگی لازم برای عقد قرار داد های همکاری با تمامی سازمان ها، ادارات، افراد حقیقی و حقوقی را در حوزه پیمانکاری شهرک های مسکونی را دارد. در رزومه کاری این گروه می توان همکاری های پیشین با سازمان ها، ادارات و افراد مختلف را در زمینه شهرک سازی مشاهده کرد.

یکی از مشکلاتی که پیش تر در پروژه های شهرک های مسکونی در سراسر ایران مشاهده شده و خریداران را با مشکل روبرو کرده، کیفیت در طراحی و اجرای این پروژه ها است. وجود ضعف های بسیار زیاد در طراحی و نقشه کشی تا استفاده از متریال و مصالح بی کیفیت در پروژه های گوناگون سبب شد تا میزان نارضایتی مردم از خرید خانه در این شهرک ها بالا رفته و به گوش سایر افرادی که هنوز اقدام به خرید نکرده بودند نیز برسد. از این رو بسیاری از پروژه هایی که در دست احداث بودند با شکست روبرو شده و با مشکلات عدیده ای در فروش ملک های خود روبرو شدند. بنابراین استفاده از مواد و مصالح با کیفیت و بهره گیری از متخصصان و معماران برتر کشوری در این پروژه های حجیم لازم و ضروری است.

ویلا ارکو

مایه سر بلندی گروه آرکو  است که در تیم خود، از متبحر ترین معماران و مهندسان عمران ساختمانی بهره برده و توانایی پذیرش پروژه های خرد و کلان در شهر های مختلف به ویژه در شمال کشور، به صورت پیمانکاری برای ساخت شهرک های مسکونی را پیدا کرده است. این گروه علاوه بر به کارگیری متخصص ترین افراد کشور، از بهترین و با کیفیت ترین مصالح ساختمانی در پروژه های خود استفاده می کند تا تمامی خانه ها، چه به صورت شهرک های آپارتمانی و چه به صورت شهرک های ویلایی، از بالاترین کیفیت و استحکام مورد نیاز در منطقه خود برخوردار باشند. از سمت دیگر، مهم ترین اقدام این گروه، حفظ قیمت است.

به نحوی که تمامی متریال های درجه یک را با قیمت بسیار پایین تهیه و استفاده می نمایند تا قیمت تمام شده هر خانه در شهرک های مسکونی، بسیار پایین تر از حد معمول باشد تا افراد به ویژه جوانان بتوانند از نعمت داشتن خانه هایی با کیفیت بهره مند شوند.

  • جستجوی پیشرفته

    0 تومان به 1,000,000,000,000 تومان

    تنظیمات جستجوی بیشتر
  • لیست های ما

مقایسه لیست ها