برای فعال کردن بزرگنمایی کلیک کنید
بارگذاری...
ما هیچ نتیجه ای پیدا نکردیم
نقشه باز
چشم انداز نقشه راه ماهواره ترکیبی زمین موقعیت من تمام صفحه قبل بعد

0 تومان به 1,000,000,000,000 تومان

تنظیمات جستجوی بیشتر
نتیجه : 0 مورد نمایش نتایج
نتایج جستجوی شما

انواع کاشی و سرامیک ویلا قسمت دوم

ارسال شده توسط مدیریت فایل ها بر 1400-12-02
0

اهمیت استفاده از کاشی و سرامیک در سازه های ویلایی یکی از مهم ترین عناصر زیبایی شناسی هر ملکی به شمار می رود که بخش اعظمی از دکوراسیون خانه را تشکیل می دهد و استفاده بهینه و درست از این مصالح ساختمانی می تواند تاثیر زیادی در جلب نظر افرادی که به دنبال خرید ویلا هستند، داشته باشد. در بخش اول این محتوا به نمونه هایی از استفاده و معرفی انواه کاشی و سرامیک پرداخته شد. همچنین از آنجایی که شمال ایران دارای آب و هوای خاصی است، حتما لازم است این مواد به شکل ویژه ای استفاده شود. در ادامه به معرفی نمونه های دیگری از این مواد پرداخته خواهد شد.

کاشی و سرامیک براق

کاشی های سرامیکی براق و نقاشی شده با دست یکی دیگر از جدیدترین انواع محصولات تزیینی به شمار می رود که در پروژه های خاص و اعیانی از آن های استفاه می نمایند. پرداخت های صیقلی و براق جلوه های مشابهی به این مواد می دهد اما این شکل از براقی و جلب نظر به روش های بسیار متفاوتی به دست می آیند. کاشی های براق با لعاب بسیار درخشانی ساخته می شوند که جلوه ای رسمی و تمیز را به آشپزخانه منتقل می کند. رنگ‌های کاشی با یک روکش براق محلوط می شوند، بنابراین اگر چیزی روشن و شفاف مد نظر دارید، این گزینه خوبی است. روکش براق عموما صاف است و معمولاً تمیز کردن آن را آسان‌تر می‌کند و می توان با استفاده از یک دستمال و مواد مناسب تمامی کاشی ها را مانند روز اول زیبا و براق نمود. تمیز کردن مدل های پنجره ای و آینه ای. اما در دراز مدت، خراش ها و لکه های آب در سطح براق یک روکش براق بیشتر قابل مشاهده خواهند بود. برخی از تولید کنندگان سرامیک های خود را به عنوان “ببسیار براق” یاد می کنند. این به طور کلی یک اصطلاح بازاریابی است که برای تأکید بر ظاهر سطحی براق طراحی شده است و به هیچ پوشش یا لعاب خاصی اشاره نمی کند. به دنبال عبارات لعاب و براق باشید تا مطمئن شوید که نوع پرداخت مناسبی دارید.

کاشی و سرامیک در ویلا

کاشی و سرامیک مات

جلوه مات به کاشی ها درخشندگی نرمی می بخشد که از طریق لعاب کمتر براق به دست می آید. این کاشی ها خاموش هستند و نور زیادی را منعکس نمی کنند. این به آشپزخانه حسی مدرن و غیررسمی می بخشد و می تواند تضاد خوبی با کابینت ها و لوازم مدرن و براق تر باشد. اگرچه یک روکش مات تمیز کردن آن سخت تر است. سطح با بافت ریز گرد و غبار و کثیفی بیشتری را جمع می کند و شکاف های کوچک به این معنی است که یک پاک کردن ساده همیشه موثر نخواهد بود. ظاهر طولانی مدت ممکن است از کاشی های براق بالاتر باشد زیرا روکش مات خراش ها و بریدگی های کوچک را پنهان می کند.

کاشی و سرامیک بافت دار

قرار دادن کاشی ها در قالب می تواند جلوه ای بافت ایجاد کند. این کاشی ها لعاب داده می شوند و برای دستیابی به ظاهری خاص، اغلب شبیه سنگ طبیعی هستند. این امر ظرافت خاصی از دنیای قدیمی را به آشپزخانه با کسری از قیمت سنگ یا روکش می دهد. سطوح ناهموار این کاشی ها ممکن است تمیز کردن آنها را سخت تر کند. در صورت عدم حفظ ظاهر طولانی مدت نیز ممکن است آسیب ببیند. ترمیم خراش روی سطح بافت بسیار سخت تر است. با این حال، از آنجایی که این کاشی‌ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که ظاهری طبیعی داشته باشند، خراش‌ها و بریدگی‌های جزئی‌تر ممکن است قابل توجه نباشند.

DIY backsplash طراوت
بک اسپلش ها در آشپزخانه عالی به نظر می رسند، اما متاسفانه خیلی زود چهره قدیمی به خود می گیرند. وقتی صحبت از کاشی به میان می‌آید، برداشتن و جایگزینی گزینه آسان یا ارزانی نیست، اما تا زمانی که در مرحله طراحی و نصب هستید، همیشه این امکان را دارید که آن را بازسازی و رنگ کنید و تغییرات مورد نظر را اعمال نمایید. اما کار زمانی سخت می شود که آشپزخانه کامل چیده شده است و شما می خواهید اقدام به تغییر یا نصب کاشی های جدید نمایید! فکر کردن به جا به جایی وسایل آشپزخانه و انتقال آن ها به جای دیگری و سپس برگرداندن و چیدن دوباره در بهترین حالت 24 ساعت زمان می خواهد!

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • جستجوی پیشرفته

    0 تومان به 1,000,000,000,000 تومان

    تنظیمات جستجوی بیشتر
  • لیست های ما

مقایسه لیست ها