برای فعال کردن بزرگنمایی کلیک کنید
بارگذاری...
ما هیچ نتیجه ای پیدا نکردیم
نقشه باز
چشم انداز نقشه راه ماهواره ترکیبی زمین موقعیت من تمام صفحه قبل بعد

0 تومان به 1,000,000,000,000 تومان

تنظیمات جستجوی بیشتر
نتیجه : 0 مورد نمایش نتایج
نتایج جستجوی شما

انواع ویلای استخر دار در شمال

ارسال شده توسط مدیر محتوا بر 1400-07-28
0

 

 

یکی از مهم ترین عواملی که سبب می شود تا یک خانه ویلایی مورد پسند خریداران قرار بگیرد داشتن امکانات و مزیت های مختلف است. یکی از مهترین مزیت هایی که این محموعه خانه ها دارند، استخر های روباز و سربسته است که سبب می شود تا تمایل افراد برای خریداری یک ملک را بیشتر می نماید. از همین رو به دلیل آب زیادی که در شمال کشور وجود دارد و از سوی دیگر ساخت و ساز های ویلاهای مختلف، سبب شده است تا بسیاری از این ساختمان ها استخر داشته باشند و یا توجه به انداه بنا و خاص بودن یا معمولی بودن، از استخر های کوچک تا مجموعه های آبی را در خود جای دهند. همچنین خریدن خاههایی که استخر دارند می تواند به نوعی سرمایه گذاری بلند مدت باشد زیرا مجموعه هایی که دارای انواع سازه های آبی مانند استخر، جکوزی و … هستند، قیمت بالاتری نسبت به دیگر ملک های همان منطقه دارند.

ویلای استخردار در شمال

داشتن استخر برای بسیاری از افراد از اهمیت بالایی برخوردار است، زیرا اشخاص تمایل دارند تا پس از رسیدن به خانه خود، خستگی را و سفر را قرار گرفتن در آب و استراحت اندام ها در آب به در نمایند. از این رو داشتن استخر اهمیت بالایی برای یک خانه در شمال دارد. همچنین این نوع املاک به دلیلی داشتن استخر در زمان فروش نیز می توان با قیمت بهتری نسبت به نمونه های بدون استخر به فروش رساند. همچنین خانه های دارای استخر محیط خصوصی مناسبی برای داشتن ورزش های آبی در کنار هم است، شرایطی که در حالت عادیشاید برای بسیاری از افراد امکان پذیر نیست. داشتن استخر در کنار سونا و جکوزی بر مزیت های خانه نیز می افزاید و فضای سالم و مناسبی را برای لذت بردن از امکانات خانه در زمان اقامت و مسافرت به شمال فراهم می آورد اما این تمامی نکات مثبتی که درباره آن بیان شد، لازم است تا به مواردی مهم دیگری نیز اشاره شود. سرویس و نگه داری مجموعه های آبی از دیگر نکات مهمی است که باید به آن توجه شود. زیرا نگه داری و توجه به سیستم های آن باید به شکل دوره ای انجام شود و در صورت عدم  انجام این کار، ممکن است مشکلات فنی و تاسیساتی را برای صاحبان ملک به همراه داشته باشد.

خرید ویلا با استخر

تا مدت ها قبل صرفا داشتن استخر به عنوان یک مزیت برای یک ملک به شمار می رفت اما امروزه در ساختمان سازی های جدیدی از استخر به عنوان یکی از المان های زیباسازی بنا به کار همچنینی نورآرایی و استفاده از موزاییک چینی های خاص و استفاده از فضای اطراف استخر یکی از مهم ترین قسمت های ملک برای نمایش زیبایی های یک بنا به شمار می رود، جایی که می‌توان هنر را به کار گرفت و از تخصص استفاده نمود تا زیبایی چشم نوازی را خلق نمود. همچنین وجود استخر فرصت مناسبی را برای نشستن و گذران اوقات فراغت و حتی سرو غذا در کنار آب فراهم می کند که فضای دوستانه و محبت آمیزی را  برای همه اعضای خانواده را فراهم می کند. همچنین برای تامین سلامتی نیز امکان بهره مندی از حمام آفتاب نیز فراهم است تا افراد به راحتی بتوانند از نور آفتاب استفاده نمایند.

خرید ویلای استخردار شمال

هر کدام از انواع استخر های روباز یا سرباز، دارای مزیت ها و معایبی هستند که باید در زمان خرید ویلا در شمال به آن توجه شود. در ادامه نکاتی برای انتخاب بهتر و استفاده بهینه از این سازه های آبی ارایه می شود.

  • برای از بین بردن دید نسبت به خانه و همچنین زیبایی محیط و اطراف آن پیشنهاد می شود تا از درختان و گیاهانی که رشد سریعی دارند، استفاده شود که این کار سبب می شود تا دید ساختمان‌های مجاور را به حیاط ویلا محدود شود، کاشت درختان برگ‌های پهن گزینه خوبی هستند.
  • همچنین استفاده از سقف های متحرک نیز این نمونه خانه ها گزینه خوبی است که نیاز به تامین هزینه دارد.
  • استفاده از دیواره های شیشه ای برای استخرهای سربسته گزینه منسابی است و زیبایی و کلاس زیادی به ملک می بخشد.
  • قبل از خرید ملک حتما از سالم بودن تاسیسات استخر مطمئنشوید زیرا در صروتی که زیر ساخت های تاسیساتی بنا ایرادی داشته باشد هزینه های زیادی را به خریدار تحمیل می کند.

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • جستجوی پیشرفته

    0 تومان به 1,000,000,000,000 تومان

    تنظیمات جستجوی بیشتر
  • لیست های ما

مقایسه لیست ها