برای فعال کردن بزرگنمایی کلیک کنید
بارگذاری...
ما هیچ نتیجه ای پیدا نکردیم
نقشه باز
چشم انداز نقشه راه ماهواره ترکیبی زمین موقعیت من تمام صفحه قبل بعد

0 تومان به 1,000,000,000,000 تومان

تنظیمات جستجوی بیشتر
نتیجه : 0 مورد نمایش نتایج
نتایج جستجوی شما

ویلا در نور

ارسال شده توسط NaderAdmin بر 1400-08-07
0

خرید ویلا در نور

نور، یکی از بزرگترین و کهن ترین شهرستان های استان مازندران است که نه تنها مورد توجه ایرانیان بلکه میان کشور های همسایه نیز مطرح است. این شهرستان، با پیش زمینه های بزرگ خود در زمینه های تجاری، اقتصادی و به ویژه صنعت گردشگری توانسته است به عنوان یکی از اولویت های خرید و فروش ویلا در شمال کشور در نظر گرفته شود. از این رو، علاقه مندان به مهاجرت و سرمایه گذاران عزیز می توانند به این شهرستان به عنوان یکی از مهم ترین انتخاب های خود توجه داشته باشند. شهرستان نور، با جمعیت، 121 هزار نفری خود و گویش زیبای کجوری و مازنی، از خونگرم ترین مردمان ایران به شمار می روند و سالانه میزبان هزاران هزار گردشگر و مسافر عزیز به این شهرستان هستند تا از جاذبه های طبیعی و تاریخی این شهرستان دیدن و خاطره هایی لذت بخش را برای خود و همراهان رقم بزنند.

شهرستان نور در سال‌ های نه چندان دور با نام سولده بخشی از شهرستان آمل بوده‌ است. این شهرستان پس از جدا شدن از آمل دارای سه بخش مرکزی، بلده و چمستان شد که بخش مرکزی شهرستان نور شامل شهرهای نور (مرکز شهرستان)، رویان (علمده) و ایزدشهر (ایزده) و از روستا های مهم آن عباسا، تاشکوه، لاویج و سلیاکتی می توان نام برد. همچنین متعاقب تصویب طرح جامع نور، توسط شورای عالی معماری وزارت راه و شهر سازی اکنون منطقه بزرگ و توریستی رستم رود قسمتی از شهر نور محسوب می‌ شود. بخش چمستان به مرکزیت شهری به همین نام در فاصله ۱۵ کیلومتری جنوب شرقی نور، در مجاورت شهرستان آمل قرار دارد. بخش بلده نیز به مرکزیت شهری قدیمی به همین نام در ۸۵ کیلومتری جنوب شهر نور قرار گرفته و پل ارتباطی میان دو جاده مهم هراز و چالوس است.

ویلا در نور

فروش ویلا در نور

یکی از مهم ترین دغدغه های هر سرمایه گذار و فروشنده ای، وجود یک پلتفرم قابل اطمینان برای بررسی قیمت و همچنین معرفی ملک و اراضی مورد نیاز است. به نحوی که تمامی اقدامات را مطابق با قوانین جمهوری اسلامی اجرا و از بروز هر گونه مشکل و کلاه برداری جلوگیری کند. مجموعه بزرگ ویلا آرکو، به عنوان یکی از بزرگترین مجموعه های بزرگ مشاوره در خصوص خرید و فروش ویلا در نور و سایر شهرستان های ایران، افتخار دارد تا با در اختیار گرفتن برترین کادر کشوری و ایجاد محیطی ایمن، به ارائه خدمات متنوعی در خصوص معرفی، قیمت گذاری و خرید و فروش انواع ویلا ارائه نماید.

شهرستان نور، خود شامل بخش مرکزی شهرستان نور، دهستان میان بند، دهستان ناتل کنار سفلی، دهستان ناتل کنار علیا است. بخش بلده شامل: دهستان اوزرود، دهستان تتارستاق، دهستان شیخ فضل الله نوری بوده و همچنین بخش چمستان شامل  دهستان لاویج، دهستان میان رود و دهستان ناتل رستاق خواهد بود این تنوع محلات و ییلاقات، سبب شده تا تنوع بالایی در ملک و اراضی در منطقه ایجاد شود. از این رو می توان به سادگی ادعا کرد که در تمامی بخش های شهرستان بزرگ نور، خرید و فروش ویلا در نور به سادگی انجام خواهد شد به نحوی که می توان در تمامی محلات، ویلا هایی متناسب با بودجه خریدار پیدا کرد.

قیمت ویلا در نور

همانطور که گفته ش، شهرستان نور از محله های متنوع و مختلفی تشکیل شده است. از سمت دیگر، وجود مصالح مختلف و راه های ارتباطی به بخش های مختلف این شهرستان، موجود شده تا قیمت ملک در تمامی این مناطق متنوع بوده و تفاوت های بسیار زیادی با هم داشته باشد. هر چند می توان در هر کدام از این محله ها، ویلا و ملک با هر قیمتی پیدا کرد اما فرایند قیمت گذاری امری بسیار مهم و ضروری است. مجموعه بزرگ ویلا آرکو با در اختیار گرفتن برترین مختصصان و فعالان حوزه ملک، فرایند قیمت گذاری را بسیار با دقت و منطبق بر قوانین رایج کشوری انجام خواهند داد. به نحوی که هم نیاز های خریداران و هم نیاز های فروشندگان این املاک بر طرف شود.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • جستجوی پیشرفته

    0 تومان به 1,000,000,000,000 تومان

    تنظیمات جستجوی بیشتر
  • لیست های ما

مقایسه لیست ها