برای فعال کردن بزرگنمایی کلیک کنید
بارگذاری...
ما هیچ نتیجه ای پیدا نکردیم
نقشه باز
چشم انداز نقشه راه ماهواره ترکیبی زمین موقعیت من تمام صفحه قبل بعد

0 تومان به 1,000,000,000,000 تومان

تنظیمات جستجوی بیشتر
نتیجه : 0 مورد نمایش نتایج
نتایج جستجوی شما

تی وی روم چیست؟

ارسال شده توسط مدیریت فایل ها بر 1400-10-13
0

تی وی روم یا اتاق تلویزیون یا اتاق نمشیمن، هر چه اسمش را بگذارید، باید در خود تلویزیون داشته باشد. این وسیله در دکوراسیون داخلی، یک وسیله آزاردهنده برای طراحی است. یک هیولای بزرگ QLED 43 اینچی روبروی مبل لذتی است که بیشتر مردم آن را دوست دارند، اما کمتر کسی می‌خواهد درباره آن فریاد بزند.  وقتی از اتاق نشیمن برای کتاب یا نشریه‌ای مانند خانه و باغ عکس گرفته می‌شود، به ندرت می‌توان تلویزیونی را در عکس‌های منتشر شده مشاهده کرد و آن بوفه‌های خالی روبروی مبل‌ها با یک قطعه هنری بزرگ که روی آن‌ها قرار گرفته است، کسی را فریب نمی‌دهد. اگر می‌خواهید تلویزیون را کاملاً از دید دور شود، می‌توان آن را در کمد یا کابینت پنهان نمود و برندهای مبلمان بیشتری به‌خصوص برای این منظور مبلمان طراحی می‌کنند. برای شروع، نپتون، جولیان چیچستر و OKA گزینه های خوبی هستند و می توان مانند طراح Beata Heuman از یک کابینت هوشمند برای مخفی کردن تلویزیون استفاده کرد. این مقاله درباره ساخت و تعبیه یک تی وی روم و تعریف و بررسی این قسمت از خانه های مدرن می پردازد.

Tv Room چیست ؟

بخشی از خانه است که افراد زمان های استراحت، دورهمی های خانوادگی، خوردن غذا و زمان های استراحت خود را در آن می گذرانند و با دیدن تلویزیون اوقات فراغت خود را می گذرانند.  تلویزیون همان چیزی است که هست، سعی کنید بهترین برند و نمونه موجود در بازار را تهیه نمایید. با این حال، چند نکته کلیدی برای هوشمند کردن این ظاهر وجود دارد. می توان قاب دیواری دستگاه را روی حالت هنری امتحان نمود. فقط آن را خیلی بالا آویزان نکنید وگرنه در گردنتان صدای جیر جیر می‌شود! (به طور ایده‌آل باید از حالت نشسته هم سطح چشمانتان را تماشا کنید).  اگر تلویزیون مناسب نیست، پایه‌های سه‌پایه‌های معاصر دیگری نیز وجود دارند که می‌توانید برای دستیابی به شرایطی بهتر، آن‌ها را خریداری کرد. همچنین از یک سه‌پایه چوبی سنتی روی یک قاب محکم برای نگه‌داشتن تلویزیون‌های کوچک‌تر و سبک‌تر می توان استفاده کرد. خرید میز تلویزیون نیز گزینه مناسبی است. دور تلویزیون را با قفسه های کتاب احاطه نمایید. اگر یک شومینه با طاقچه در دو طرف دارید، این ساده ترین راه برای منحرف کردن تمرکز فضای طراحی از تلویزیون است.  اطراف طاقچه شومینه را با استفاده از وسایل تزیینی مناسب پر نمایید و فاصله‌ای به اندازه کافی برای تلویزیون باقی بماند و قفسه‌های بالا و پایین آن را با تعداد زیادی کتاب و چیزهای تزئینی زیبا بسازید. یک اثر هنری برجسته یا یک آینه را بالای آتش آویزان کنید و به سختی متوجه وجود تلویزیون خواهید شد. اگر شومینه ندارید، می‌توان با یک قفسه کتاب نازک سفارشی در امتداد یک دیوار، یا با اضافه کردن قفسه‌های دیواری باریک، یا سیستم سلطنتی، یک مجموعه مشابه را بازسازی کنید. امکان می‌دهد اشیاء را در ارتفاع‌های مختلف در اطراف تلویزیون قرار دهید و همانطور که از یک الگوی شلوغ روی فرش برای پنهان کردن لکه‌ها استفاده می‌کنید، داشتن بسیاری از جزئیات دلپذیر دیگر باعث می‌شود تلویزیون کمتر دچار درد شست شود.

تی وی روم چیست

طراحی اتاق نشیمن

همانطور که طراح سوفی اشبی در آپارتمان قدیمی خود در مرکز تلویزیون در شهر سفید انجام داد و یک تلویزیون را پشت یک اثر هنری بزرگ پنهان نموده است. سوفی با هوشمندی یک عکس قاب بزرگ را روی یک ریل آویزان کرد و به آن اجازه داد تا به کناری بلغزد تا تلویزیون را باز کند، یا زمانی که از آن استفاده نمی‌شود کاملاً آن را پنهان کند. این واقعا ایده موثری است که اگر فضا و بودجه لازم برای رفتن به مسیر سفارشی را دارید امتحان کنید. با قفسه‌های کتاب داخلی موجود که قبلاً تلویزیون را در خود جای داده‌اند، این کار بسیار ساده‌تر است: فقط باید ریل را نصب کنید و آثار هنری در مقیاس بزرگ را پیدا کنید. اگر این یک گزینه نیست، در مورد یک آویز دیواری یا پارچه ای که می توان به راحتی روی حلقه های پرده مرتب و یک میله باریک به راحتی پیچید یا به طرفین کشید، دقیقاً مانند اینکه از یک پرده برای پوشاندن و باز کردن پنجره استفاده می کنید. برای توجه به جزییات، این بخش را از دست ندهید. اگر قفسه بندی ندارید و تلویزیون با سه پایه یا سه پایه ای که به سختی وجود دارد سازگار نیست، ممکن است احساس کنید در منطقه خطرناکی هستید که تمام مبلمان شما به سمت تلویزیون نشانه رفته است و هیچ نقطه دیگری از آن وجود ندارد. یک جعبه آسمان، یک پلی استیشن، یک نوار صوتی و یک سینک آشپزخانه برای مبارزه با آن دارید؟ همه چیز از دست نرفته. اگر خانه‌تان را اجاره می‌کنید و نمی‌توانید از خدمات یک طراح داخلی استفاده کنید یا چیزی را به دیوارها بچسبانید، فقط پایین بروید. تلویزیونی در سطح پایین با آثار هنری که در گروه‌های غیرمتقارن روی دیوار بالا چیده شده‌اند (نوارهای فرمان می‌توانند در اینجا به شما کمک کنند) نسبت به تلویزیونی که بالای شومینه یا بالای یک بوفه حجیم قرار می‌گیرد، بسیار کمتر به چشم می‌آید. اگر فضای دیوار برای یک مبلمان بزرگ و مفید وجود ندارد، از یک چهارپایه کم ارتفاع یا میز کناری قدیمی و دوست داشتنی استفاده کنید و آن را در گوشه ای یا فرورفتگی قرار دهید، اما اگر چند متر فضای خالی دیوار برای بازی دارید، همچنین می‌توانید یک کابینت یا قفسه‌های باریک و سطح پایین با فضای ذخیره‌سازی مخفی زیر آن را امتحان کنید تا ظاهری تمیز داشته باشید و محل اتصال کابل‌های دستگاه را پنهان کنید. برای کابینت با در یا کشو قرار دهید. همچنین می‌توان با یک نیمکت تلویزیون منحصربه‌فرد را از یک سازنده مبلمان مستقل سفارش داد و یا یک نیمکت قدیمی بخرید و تلویزیون خود را روی آن قرار دهید. از فضای باقی‌مانده در بالای صفحه برای یک لامپ، گلدان، قاب و وسایل عمومی استفاده کنید – همه چیزهایی که توجه تلویزیون شما را از بین می‌برند.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • جستجوی پیشرفته

    0 تومان به 1,000,000,000,000 تومان

    تنظیمات جستجوی بیشتر
  • لیست های ما

مقایسه لیست ها